Eryap Grup | Lider Markaların Üreticisi... > KURUMSAL > Başkan'ın Mesajı

Başkan'ın Mesajı

Yarım asırlık tecrübe

Köklü bir aile kuruluşu olan Eruslu Grup, 1960’lı yıllardan bu yana farklı sektörler ve 20’ye yakın endüstriyel üretim tesisinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Kendi bölgesinde ve ulusal düzeyde ürettikleri ile hep liderliği hedefleyen grup şirketleri yaklaşık yarım asırlık geçmişinde ilk mensucat boyası, ilk dop yağı, ilk poliüretan terlik ve ilk polimer dış cephe kaplaması gibi birçok farklı sektörde ilk olmayı başarmıştır.

Eruslu Grup yatırımlarıyla müteşebbis anlayışını ülke ekonomisine katkı ilkesinden yola çıkarak oluşturmaktadır. Bu amaçla yeni binyılın başında, dış cephe ve yalıtım sektöründe faaliyet gösterecek ERYAP A.Ş.’yi kurarak yatırımlarına devam etmektedir.

Teknolojinin hızlı gelişimi, bir yandan dünyayı daha konforlu bir mekan haline getirirken, diğer yandan da aynı hızla çevre yıkımına neden olmaktadır. Çeşitli kaynaklardan sürekli olarak açığa çıkan katı, sıvı ve gaz halindeki kirletici atıklar çevre kirliliğine yol açmaktadır.

Eruslu Grup, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde, “ürün-hizmet-yaşam döngüsü” sorumluluğunu taşırken, enerji kaynaklarının ve doğal kaynakların dramatik bir artışla tüketilmesi neticesinde önemi daha da artan “sürdürülebilirlik” kapsamda doğaya dost, çevresel risk faktörlerini izleyen, enerji kaynaklarını doğru kullanan ve olası tehditlere yönelik aksiyon planları oluşturmaktadır.

ERYAP, küresel pazarda üstün ve sürdürülebilir performans konusunda örnek bir kuruluş olarak bir yandan atıkları azaltırken, diğer yandan geleceğe ışık tutan üstün performanslı ürünlerle dünyayı daha temiz, sağlıklı ve yaşanabilir bir yer hâline getiren gerçek bir değer yaratmaktadır.

Yenilikçi, rekabetçi, dinamik ve müşteri odaklı yönetim anlayışımız, sürdürülebilir bir gelecek için tüketicilerimizin, müşterilerimizin, iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın Eruslu ailesinin bir parçası olmaktan gurur duymalarını sağlamaktadır.

Eryap A.Ş. olarak, faaliyet gösterdiğimiz sektörde gerek kalitemiz gerekse vizyonumuz ve felsefemiz ile belirleyici rol oynayacağız. Amacımız sürekli ilerlemek ve daha güçlü olmak Ülkemiz insanının en iyi ürün ve hizmete layık olduğu düşüncesinden yola çıkarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. "Eğer yürüdüğünüz yolda güçlük ve engel yoksa, bilinki o yol sizi bir yere ulaştırmaz", bu anlamda başarı için her türlü fedakarlığı gösteren çalışanlarımıza, bu sistem içerisinde yer alan bayilerimize, "Kaliteli ürün için kaliteli girdi ön şarttır" mantığıyla tedarikçilerimize ve müşterilerimize teşekkürlerimi sunuyorum.

Kahraman ERUSLU
ERYAP A.Ş./ Yönetim Kurulu Başkanı