Eryap Grup | Lider Markaların Üreticisi... > ÜRÜNLER VE SİSTEMLER > WINER

WINER

WINER

Ekonomik ve estetik çözümler sunan polimer kapı ve pencere sistemleri

Lider markaların üreticisinden

Dünyada olup bitenlere seyirci kalmak yerine içinde yer alma anlayışını benimseyen Eryap A.Ş. 1964 yılından günümüze sektörde elde ettiği tecrübesini Türkiye için kullanmaktadır.

Yalıtım sektöründe orta ve uzun vade de alınacak çok fazla yol olduğunu ve ciddi fırsatların varlığından hareket eden üst yönetimimiz, ilk olarak 2001 yılında Gaziantep’te 50.000m2 alanda kurulan tesisinde American Siding markalı polimer cephe kaplaması ürünleri ile başlayan ERYAP A.Ş., çok kısa bir zaman sonra İstanbul Silivri’de toplam 50.000m2 alanda kurulan ikinci tesisinde yatırımını tamamlayıp faaliyete geçirmiş ve 2005 yılından itibaren Bonuspan markalı XPS Isı Yalıtım levhası, 2007 yılının Kasım ayından itibaren Focus Membran markalı su yalıtım ürünlerinin üretimine başlamıştır.

Günümüze kadar kapasite artırımlarının yanı sıra 2010 yılında Bonusmax Isı Yalıtım Paketini, Winer markalı Polimer kapı ve pencere ürünlerini ve 2011 yılında da Focus Shingle markalı çatı yalıtım ürünlerini devreye alarak yalıtım sektöründe önemli bir pazar payına ulaşmıştır.

2010 Yılı itibarı ile WINER markalı polimer kapı ve pencere sistemleri üretimine başlayan ERYAP ülkemiz ekonomisine olan katkısını her geçen gün artırmaktadır.

www.win-er.com.tr